КИЇВ (QHA) -

Для розвитку економіки України необхідно продати державне майно, яке є джерелом корупції. З такою заявою виступив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на ранковому засіданні уряду 5 квітня.

— Для того, щоб розвивати економіку, треба зробити ще один дуже важливий крок — продати публічно, відкрито, конкурентно державне майно, яке є джерелом корупції, прикладом неефективності управління, не приносить користі українським громадянам і українській державі, — сказав він, передає кореспондент QHA.

Гройсман повідомив, що Кабінет міністрів звернеться з відповідною пропозицією до парламенту.

Відзначимо, що на сьогоднішнє засідання уряду прийшли народні депутати від фракції «Радикальна партія Олега Ляшка».

— Фракція «Радикальної партії» в повному складі йде на засідання уряду для того, щоб вимагати прийняття рішення про повернення у державне управління державної власності, народної власності, позбавити олігархів чергової корупції за рахунок українських громадян, — оголосив Ляшко на пленарному засіданні Верховної Ради в середу.

Він також повідомив, що 10 квітня його фракція відвідає засідання Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ).

Олег Ляшко вимагає, щоб президент України Петро Порошенко зустрівся з членами його фракції і відправив у відставку главу НКРЕКУ Дмитра Вовка.

Нагадаємо, 4 квітня НКРЕКУ тимчасово призупинила рішення про введення абонентської плати за газ.

28 березня НКРЕКУ затвердила розмір абонплати за підключення до системи газопостачання. Цей платіж буде встановлений для споживачів окремо від фактичної ціни за газ, а квитанції доведеться оплачувати щомісяця залежно від потужності лічильника.

ФОТО: інтернет

QHA