КИЇВ (QHA) -

Львівський бізнесмен і президент ФК «Карпати» Петро Димінський, який перебуває у розшуку, зараз живе у дорогому районі Греції, де орендує віллу за 50 тисяч євро на місяць і займається будівельним бізнесом. Про це сьогодні, 22 лютого, написав на своїй сторінці у Facebook журналіст Василь Крутчак.

— Мене бісить, що після так званої Револіції Гідності вибірковість до людей, які вчинили тяжкий злочин, залишилася. Одних затримують, а іншим дають можливість виїхати за кордон. Так сталося і з Петром Димінським, якому після скоєння смертельного ДТП дали можливість спокійно виїхати з країни. В активному пошуку Петра Димінського відповідні органи особливо не були зацікавлені. Тому я вирішив сам знайти його. І знайшов, — повідомив він.

Крутчак повідомив, що з вересня минулого року Димінський живе у Вульягмені, дорогому районі Греції.

— Спочатку Димінський проживав у готелі Гранд Резорт Лагоніссі, де ціна за добу становила 7 000 євро. Пізніше Димінський переїхав до вілли, за яку платить 50 000 євро на місяць. Обідати Петро любить у ресторані Rafale, де за обід спокійно залишає 500 євро. А ще Димінський разом з бізнес-партнером на ім'я Андрій у Греції займається будівельним бізнесом, — зазначив журналіст.

Також Димінський нещодавно був в Україні.

Нагадаємо, 21 лютого Апеляційний суд Києва скасував запобіжний захід у вигляді тримання під вартою для бізнесмена, президента футбольного клубу "Карпати" Петра Димінського, якого підозрюють у скоєнні смертельного ДТП.

12 грудня Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання Генпрокуратури і дав дозвіл на затримання президента ФК "Карпати", бізнесмена Петра Димінського, якого підозрювали у скоєнні смертельного ДТП.

ДТП за участю Димінського сталося на трасі М10 Львів — Краковець у селі Ямельня Яворівського району. За попередньою інформацією, автомобіль Opel, за кермом якого перебувала 26-річна жителька села Ямельня, повертався або виїжджав з села на трасу, коли у нього врізався Mercedes S 65 AMG. Молода жінка загинула на місці.

QHA