ЯГОДИН (QHA) -

Громадяни України, які перебувають на території ОРДЛО і в анексованому Криму, зможуть отримати закордонні паспорти старого зразка.

Про це повідомив президент Петро Порошенко на нараді з підготовки до вступу в силу безвізового режиму на пункті пропуску «Ягодин» на кордоні з Польщею, передає «Українська правда».

— Якщо об'єктивно виникають проблеми з видачею паспортів тим, хто на окупованій території або в Криму, треба проаналізувати нашу нормативну базу і без паспортів їх залишати не можна. Якщо у нас немає підстав видавати їм біометричні паспорти, терміново, за погодженням СБУ з МЗС внести на розгляд Кабінету міністрів позицію, що для цих громадян ми можемо видавати паспорти старого зразка. Це питання потрібно вирішити.

Нагадаємо, раніше Порошенко під час прес-конференції повідомив, що щиро вірить: після звільнення окупованих територій всі українці з Криму і Донбасу зможуть їздити до Європи без віз.

Також президент підтвердив, що безвіз залишиться недоступним тільки для тих кримчан, які відмовилися від українського громадянства.

Як повідомляло QHA, фактично безвізовий режим між Україною та ЄС запрацює в ніч з 10 на 11 червня.

ФОТО: інтернет

QHA