ХЕРСОН (QHA) -

14 березня в Генічеську Херсонської області відбувся жіночий форум, на якому закликали не визнавати незаконні вибори президента РФ на анексованому півострові.

У рамках форуму була представлена виставка плакатів, намальованих учнями місцевих навчальних закладів на тему «Крим — це Україна», фотовиставка про акції за мир і проти окупації Криму, яка відбулася у березні 2014 року в Криму, а також у Генічеському районі Херсонської області. Окрім того, продовжили збір вишивки «шлях єднання через Донбас до Криму».

Як заявила на форумі заступник голови Генічеської районної держадміністрації, член Меджлісу кримськотатарського народу Гульнара Бекірова, незважаючи ні на які вибори, які проводить РФ, Крим і Донбас були і будуть українськими.

— Впевнена, що до складу України повернуться анексовані та окуповані території, — сказала вона.

Захід був організований місцевою адміністрацією за сприяння місцевих меджлісів кримських татар.

Нагадаємо, Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України закликало кримчан не брати участі у президентських виборах РФ, які незаконно відбудуться 18 березня на тимчасово окупованій території України — в Автономній Республіці Крим і Севастополі.

Джерело: Крим.Реалії

QHA