ШИРОКИНЕ (QHA) -

В ході робочого візиту на Донбас делегації на чолі з єврокомісаром Йоганнесом Ганом глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський розповів про стан інфраструктури у Донецькій області:

— В області є вісім населених пунктів, зруйнованих настільки, що не підлягають відновленню. Також однією з основних проблем у регіоні залишається замінування.

Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради.

У свою чергу, європейський комісар з питань розширення та політики добросусідства Йоганнес Ган під час візиту до Широкиного Донецької області повідомив про те, що у ЄС розглядають питання надання Україні € 50 млн на реалізацію гуманітарних проектів та відновлення міської інфраструктури Донбасу.

Уповноважений президента з мирного врегулювання конфлікту у Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко під час візиту прокоментувала плани ЄС:

— Ми високо цінуємо допомогу Євросоюзу у питаннях відновлення пошкоджених інфраструктурних об'єктів на Донбасі. Безумовно, це неоціненний внесок у вирішення гуманітарних проблем місцевих жителів, які постраждали від військової агресії Російської Федерації.

Зазначимо, що в цілому за останні роки Єврокомісія виділила близько € 400 млн допомоги Україні, зокрема на реалізацію гуманітарних проектів.

Як повідомляло QHA, інспекційна група США, що складається з семи спостерігачів, протягом тижня проводитиме інспекцію в зоні АТО і в окупованому Криму.

ФОТО: інтернет

QHA