ВІДЕНЬ (QHA) -

У Європейському парламенті 2 лютого більшістю голосів підтримали рішення про надання безвізового режиму для громадян Грузії. Про це повідомив через сторінку в Твіттер кореспондент "Радіо Свобода" у Брюсселі Рікард Йозвяк.

Журналіст повідомив, що рішення про лібералізацію візового режиму для громадян Грузії було проголосоване 533 депутатами, при цьому 66 проголосували проти, а 28 утрималися.

Наступною після Грузії безвізовий режим з Євросоюзом отримає Україна. Таку думку в Facebook висловила перший віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко.

— Дуже рада за грузин! ЄП щойно рекордною кількістю голосів (більше 500 "за") проголосував за безвіз для Грузії, на практиці це означає, що через 2-3 місяці безвіз вже запрацює. Вітаємо, друзі! Наступна — Україна, — написала Геращенко.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, за заявами глави МЗС України Клімкіна, внутрішні бюрократичні процедури Європарламенту, що передують голосуванню і подальшому прийняттю безвізового режиму для громадян України, займуть кілька місяців.

ФОТО: інтернет

QHA