ТБІЛІСІ (QHA) -

Грузія може направити до Польщі запит на екстрадицію лідера партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі. Про це повідомив представник правлячої коаліції у парламенті Грузії Нукрі Кантарія.

Він зазначив, що якщо Саакашвілі буде вільно перебувати і пересуватися Польщею, Грузія направить запит на його екстрадицію. Кантарія додав, що в Грузії Саакашвілі засудили до позбавлення волі.

— Саакашвілі знайшов дуже хороший спосіб, він підніс хороший подарунок Польщі ... тому що його рейтинг не зростав, а навпаки, падав ... Я хочу, щоб Михайло Саакашвілі перебував у «тюрмі Матросова» (виправний заклад № 9 в Грузії), чекаю цього, тому що має встановитися справедливість.

QHA повідомляло, що Міхеїл Саакашвілі після депортації звернувся до канцлера Німеччини Ангели Меркель з проханням про допомогу. Саакашвілі заявив, що має намір повернутися в Україну законним шляхом.

Спікер прикордонної служби України Олег Слободян повідомив на своїй сторінці у Facebook, що лідер "Руху нових сил" Міхеїл Саакашвілі депортований до Польщі.

Раніше силовики провели затримання Саакашвілі у ресторані "Сулугуні", де політик обідав.

На кадрах, знятих на телефон, було видно, як люди в камуфляжі кричать у ресторані: "Лежати" і використовують лайку у відношенні до затриманого.

Джерело: akhalitaoba.ge

QHA