КИЇВ (QHA) -

Вкрадені екс-президентом України Віктором Януковичем 1,4 млрд доларів конфісковано і перераховані до державного бюджету, заявив президент України Петро Порошенко на врученні прикордонникам сучасних високоефективних засобів військового радіозв'язку сьогодні у Києві.

— Завершене слідство, прийняте рішення суду і сьогодні о 00:00 годин воно виконане  про конфіскацію 1,4 млрд доларів, які були вкрадені в Україні колишнім президентом. Сьогодні ми відновили справедливість і повернули ці кошти до бюджету України. Сьогодні натиснута кнопка, і ці гроші зараховані на рахунок Держказначейства, інформував президент.

Він наголосив, що пріоритетною сферою використання цих коштів стане відродження боєздатності української армії: Збройних сил України, Нацгвардії, Державної прикордонної служби.

— Ці кошти мають бути спрямовані на будівництво заводу з виробництва боєприпасів, закупівлю контрбатарейних радарів і безпілотників, будівництво гуртожитків для військовослужбовців, зазначив глава держави.

Нагадаємо, сьогодні набуло законної чинності рішення суду про конфіскацію арештованих 1,5 млрд доларів, привласнених оточенням екс-президента України Віктора Януковича.

ФОТО: інтернет

QHA