ЄРУСАЛИМ (QHA) -

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман 15 травня прибув до Ізраїлю з офіційним візитом. Окремо глава Кабінету міністрів обговорить з членами уряду Ізраїлю визнання Голодомору 1932-1933 років геноцидом українського народу.

— Почав офіційний візит до Ізраїлю, — повідомив Гройсман на своїй сторінці у Facebook.

Ц рамках візиту Гройсман відвідає більше двох десятків заходів. Серед них — зустрічі з президентом Ізраїлю Реувеном Рівліном, спікером Кнесету Юелем Едельштейном і прем'єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньяху.

Чиновники обговорять налагодження співпраці у галузі високих технологій, введення в Україні ізраїльського досвіду у сфері агровиробництва і реформи системи охорони здоров'я.

Делегацію прем'єр-міністра супроводжуватимуть представники українського бізнесу. Вони вивчать досвід Ізраїлю у створенні технологічних парків, застосуванні нових технологій в аграрному секторі та медицині.

Повідомляється, що делегація Гройсмана зустрінеться з представниками ділових кіл, керівництвом Центру «Тева», керівниками ізраїльських компаній у сфері біомедичної інженерії та представниками української громади Ізраїлю.

Результатом переговорів України та Ізраїлю стане підписання низки документів.Серед них: Меморандум про співпрацю між міністерствами охорони здоров'я України та Ізраїлю, Меморандум про обмін статистичними даними між митними адміністраціями України та держави Ізраїль, Спільна Декларація між Кабінетом Міністрів України та урядом Держави Ізраїль про співпрацю у сфері запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків, а також імплементаційний протокол до Угоди між урядом держави Ізраїль і Кабінетом Міністрів України про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці держави Ізраїль.

Як повідомляло QHA, у березні 2017 року парламент Португалії висловив солідарність з українським народом і визнав факт геноциду українців у 1932-1933 роках.

ФОТО: інтернет

QHA