РИГА (QHA) -

2 березня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час робочого візиту до Латвії проведе перемовини з президентом Латвії Раймондсом Вейонісом, на яких сторони обговорять ситуацію на Донбасі. Про це Гройсман повідомив на своїй сторінці у Twitter.

— Другий день візиту до Латвії. Ведемо перемовини з президентом Латвійської Республіки Вейонісом. Основні теми — посилення політичного діалогу, ситуація на сході України, перспективи миротворчої місії ООН на Донбасі, — написав він.

У прес-службі Кабінету Міністрів України відзначили, що у перший день свого візиту до Латвії Гройсман та його латвійський колега обговорили можливості інвестиційного та інноваційного співробітництва в аграрному секторі та логістиці.

— Серед важливих сфер інноваційного співробітництва сторони визначили агросектор і логістику, перш за все у контексті використання маршруту залізничного потяга «Зубр», який з'єднує порти «Чорноморськ», «Одеса» та «Південний» з портами Риги, Вентспілса, Лієпаї і Талліна, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, представник президента України у Верховній Раді Ірина Луценко заявила, що контингент миротворчої місії ООН на Донбасі може скласти 30 тисяч чоловік. За її словами, зараз ведуться перемовини щодо складу миротворчої місії.

QHA