КИЇВ -

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в інтерв'ю агентству Анадолу висловив думку, що 25 років, які минули з дня встановлення дипломатичних відносин між Туреччиною і Україною, сприяли зближенню народів двох країн.

— Хочу висловити свою вдячність турецькому народу і президенту Реджепу Таїпу Ердогану за підтримку територіальної цілісності України. Для нас це надзвичайно важливо в цей непростий час, зазначив Гройсман.

Глава українського уряду наголосив, що Україна має намір і надалі робити все можливе для поглиблення зв'язків між двома країнами.

Україна надзвичайно дружня держава, яке цінує взаємини з Туреччиною, і ми готові і надалі розвивати дружні відносини між нашими країнами. Думаю, багато громадян Туреччини знають українців з хорошого боку. Для нас важливо, щоб діалог тривав і ми дійсно покращували зв'язки, вивчали культуру. У нас є багато спільного, і я вважаю, що у сучасному світі дуже важлива ефективна взаємодія, сказав прем'єр.

Нагадаємо, 14-15 березня відбудеться візит прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана до Туреччини. За його словами, Туреччина сприяє вирішенню проблем кримських татар, змушених переїхати з окупованого Криму на материк.

Джерело і фото: АА

QHA