АНКАРА -

Рішення про заборону турецьким суднам входити в окупований Крим є потужним сигналом дружності України і Туреччини. Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман за результатами зустрічі з прем'єр-міністром Турецької Республіки Біналі Йилдириму під час спільного спілкування з журналістами.

— Сьогодні в день візиту ми отримали ноту про заборону будь-яким турецьким судам відвідувати окупований Крим. Це дуже міцний сигнал, наголосив він.

Глава українського уряду подякував Туреччині за підтримку України, її територіальної цілісності та незалежності.

Він також наголосив на особливій ролі Турецької Республіки у підтримці кримських татар.

— Ваша позиція щодо кримських татар дуже важлива для нас і ваше бажання підтримати нас у таких непростих умовах свідчить про високий ступінь дружності між нашими країнами, підкреслив він.

Прем'єр-міністр Турецької Республіки Біналі Йилдирим запевнив, що Туреччина підтримує Україну, засуджуючи анексію Криму та зазіхання на територіальну цілісність.

Він відзначив зусилля українського уряду, спрямовані на вирішення проблем кримських татар.

Раніше QHA повідомляло, що під час офіційного візиту прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана до Турецької Республіки було підписано Угоду між Кабінетом міністрів України та урядом Турецької Республіки про внесення змін до Угоди між Кабінетом міністрів України та урядом Турецької Республіки про умови взаємних поїздок громадян.

ФОТО: інтернет

QHA