КИЇВ (QHA) -

Глава уряду України Володимир Гройсман звинуватив главу парламентської фракції Батьківщина Юлію Тимошенко в економічній слабкості України і знищенні української незалежності. Про це він повідомив на відкритому засіданні уряду 14 лютого.

Прем'єр-міністр таким чином відреагував на популістські заяви Юлії Тимошенко журналістам 13 лютого з критикою дій уряду.

— Батьками корупції, популізму, неефективності, постійних економічних криз є конкретні люди. Я вважаю, що мамою української економічної слабкості, знищення української незалежності, корупції, популізму і неефективності є Юлія Тимошенко. Це справжня мати, яка за багато років все робила для того, щоб Україну знищити. І їй завжди заважали.

Гройсман згадав, що в лютому 2007-го року Юлія Тимошенко приїжджала до Вінниці, щоб звільнити його, на той момент міського голову, з посади «за тарифи», проте не змогла.

Прем'єр-міністр зазначив, що бачить потенціал для економічного зростання країни і не дозволить «особистостям, які намагаються розвалити Україну» через свою спраги до влади, перешкодити привести країну до успіху.

Нагадаємо, 10 лютого 13 нардепів від Батьківщини, у числі яких лідер фракції Юлія Тимошенко, зареєстрували постанову про відставку прем'єр-міністра Гройсмана. Однак увечері 10 лютого постанова зникло з сайту Ради згідно зі статутом парламенту, адже його повинні зареєструвати не менше, ніж 150 народних обранців.

У січні Печерський райсуд Києва відмовився задовольнити позов Тимошенко до Гройсмана, у якому вона вимагала захистити свою честь і гідність. Причиною позову послужило те, що під час брифінгу 8 липня 2016 року Гройсман звинуватив екс-прем'єра Тимошенко в тому, що вона особисто отримувала вигоду з незаконних газових схем.

QHA