КИЇВ (QHA) -

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман назвав «нападом на державу» повернення в Україну екс-губернатора Одеси і колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі та його прихильників.

На своїй сторінці у соцмережі Гройсман засудив Саакашвілі "за силовий прорив українського кордону".

На його думку, силовий прорив українського кордону — це злочин, і ті, хто причетний до організації цього прориву, повинні за це відповісти.

Те, що відбулося у Шегенях  це не просто порушення закону. На мій погляд, це початок чергової атаки деяких наших політиків проти української державності,  написав Гройсман.

У липні 2017 року президент України Петро Порошенко підписав указ про позбавлення українського громадянства екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі.

Раніше Саакашвілі прорвався в Україну через польський кордон за підтримки українського екс-прем'єра Юлії Тимошенко і ряду депутатів Верховної Ради.

Під час переходу українського кордону прикордонники спробували зупинити Саакашвілі. В цей час сотні прихильників Саакашвілі відтіснили прикордонників, розбивши ворота КПП. Політик буквально прорвався на територію України.

Джерело і фото: АА

QHA