АНКАРА (QHA) -

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в Анкарі зустрівся зі спікером Великих Національних Зборів Туреччини Ісмаїлом Кахраманом, повідомляє прес-служба українського МЗС.

Під час зустрічі сторони обговорили потенційні сфери двосторонньої співпраці своїх країн.

Володимир Гройсман відзначив високий рівень співпраці і взаєморозуміння між парламентами України та Туреччини, які останнім часом значно активізувалися. Так, минулого року відбувся візит до Туреччини голови Верховної Ради України Андрія Парубія. У свою чергу, Україна очікує на візит спікера Великих Національних Зборів Туреччини Ісмаїла Кахрамана до Києва, зазначив він.

Прем'єр-міністр поінформував співрозмовників про дії українського уряду у проведенні реформ.

Сторони також торкнулися питання опору російській агресії. У цьому контексті прем'єр-міністр зазначив, що Україна вдячна Туреччині за послідовну підтримку територіальної цілісності України.

Окремо прем'єр-міністр наголосив, що відновлення повноважень делегації Російської Федерації у Парламентській Асамблеї Ради Європи є неприпустимим.

Він поінформував співрозмовника про ситуацію в окупованому Криму та на Сході України. Глава українського уряду наголосив на необхідності недопущення мілітаризації Криму.

Володимир Гройсман також наголосив, що санкції щодо Російської Федерації на сьогодні мають бути збережені.

Як повідомляло QHA, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман та лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв у складі української делегації 14-15 березня здійснюють офіційний візит до Турецької Республіки.

ФОТО: інтернет

QHA