КИЇВ (QHA) -

Зараз розробкою законопроекту про введення загального декларування доходів фізичних осіб займаються Мінфін, ДФС, НБУ, НАПК, НАБУ і Мінсоцполітики. Також додатковим завданням урядових структур є створення законодавчого акту про податковий контроль з використанням непрямих методів за відповідністю доходів і витрат громадян.

Повідомляється, що такі дії уряду викликані політикою боротьби з корупційним використанням податкових зборів і детінізацією економіки.

Голова уряду Володимир Гройсман на своїй сторінці в Facebook прокоментував основні положення представленого напередодні плану дій на найближчі три роки, складовою частиною якого є майбутній законопроект про декларування:

— Ми повинні продовжувати інституційні реформи, які почалися після 2014 року, продовжувати будувати сучасну сильну державу. Але тепер ми повинні набагато більше зосередитися на питаннях, яким у минулому не було приділено, можливо, стільки уваги, скільки необхідно: на зростанні економіки, від якого залежить добробут громадян, і на секторальних реформах у соціальній сфері, які визначають якість життя. Україна досягне успіху, адже має всі передумови для цього, — написав він.

Також Гройсман зазначив, що план містить 5 основних цілей. Так, за його словами, однією з цілей є побудова конкурентоспроможної економіки і забезпечення щорічного сталого економічного зростання на рівні 4-5% ВВП.

ФОТО: інтернет

QHA