КИЇВ (QHA) -

Заява про те, що корупція в Україні дуже поширена — перебільшення.

Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

За його словами кількість сфер, в яких панує корупція, зменшується.

— Ми повністю знищили корупційний фактор через Інтернет-закупівлі. Система електронних закупівель, яка функціонує зараз, не дає шанс тим корумпованим чиновникам, які раніше привласнювали мільярди доларів, — сказав він.

Гройсман погодився, що до цих пір корумпованою залишається правоохоронна система.

— Я буду абсолютно відвертий з вами, без усіляких солодких пігулок. Я вірю, що багато наших ворогів зацікавлені у дестабілізації України, і вони завжди висувають проблему корупції в нашій країні. Вони постійно повторюють, що корупція дуже поширена. І вони роблять це скрізь, у тому числі за кордоном. Час від часу стикаюся з цією проблемою і я вважаю, що це перебільшено, — сказав Гройсман, відповідаючи на запитання журналістів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна готується отримати західне військове обладнання, однак, власна оборонна промисловість України залишається корумпованою.

Звіт антикорупційного бюро України, складений у 2017 році, вказує, що в Укроборонпромі здійснювалися маніпуляції з контрактом на $39 млн. на постачання запчастин для літака Ан-32 міністерству оборони Іраку.

Джерело: Forbes

QHA