КИЇВ (QHA) -

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в понеділок прибув з офіційним візитом до Республіки Хорватія, повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України

— В ході візиту Гройсман зустрінеться з прем'єр-міністром Хорватії Андрієм Пленковичем, головою Хорватського Сабору Горданом Яндроковичем і президентом країни Коліндою Грабар-Кітарович,  сказано у повідомленні.

Прем'єр візьме участь у роботі українсько-хорватського бізнес-форуму. За підсумками переговорів буде підписано Меморандум між Міністерством молоді та спорту України і Міністерством з питань демографії, сім'ї, молоді та соціальної політики Хорватії про співпрацю у молодіжній сфері.

В інтерв'ю хорватському виданню «Jutarnji list» глава українського уряду зазначив, що Україна вивчатиме досвід Хорватії у членстві в НАТО і Євросоюзі, оскільки умови для Загреба були суворіші, ніж для інших країн Східної Європи.

— При вступі до ЄС Хорватії довелося виконати значно суворіші критерії та вимоги Брюсселя, ніж її попередникам. Не думаю, що Євросоюз буде поблажливішим до України, скоріше навпаки. Так що в цьому плані саме Хорватія може допомогти нам більше, ніж будь-хто інший, сказав Гройсман.

Прем'єр додав, що Україна і сама наполегливо працює над виконанням європейських «домашніх завдань»: проводить реформи у всіх сферах життя, адаптує законодавство до стандартів ЄС, веде реальну боротьбу з корупцією.

QHA