КИЇВ (QHA) -

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, виступаючи у четвер у Верховній Раді, зазначив, що проект закону про внесення змін до державного бюджету на 2017 рік дозволить забезпечити фінансування субсидій і збільшити зарплати в оборонному і медичному секторах, передає кореспондент QHA.

— Цей законопроект дуже важливий документ, який передбачає фінансування субсидій для українських громадян, фінансування програми «Безкоштовні ліки» і багатьох інших важливих проектів. Я дуже просив би вас сьогодні прийняти рішення про те, щоб розглянути цей законопроект саме сьогодні,  сказав прем'єр.

Кабінет Міністрів раніше вніс до Верховної Ради пакет законопроектів щодо пенсійної реформи. Внесено наступні документи: проект закону про внесення змін до Бюджетного кодексу щодо підвищення пенсій, проект закону про внесення змін до статті 588 Митного кодексу з питань пенсійного забезпечення, проект закону про внесення змін до Податкового кодексу з питань пенсійного забезпечення та проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій.

ФОТО: Букви

QHA