КИЇВ (QHA) -

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв піти з посади, якщо Верховна Рада найближчим часом не запустить пенсійну реформу.

Про це Гройсман заявив в ефірі одного з українських телеканалів.

— З 1 жовтня 5 мільйонів 620 тисяч українських пенсіонерів отримають підвищення пенсії, і досить суттєве. Якщо я цього не зроблю, будь ласка, я готовий тоді піти у відставку, — зазначив він.

Але в той же час він висловив упевненість, що Верховна Рада все-таки прийме законопроекти.

— Я знаю, що ми це зробимо спільно з коаліцією та президентом. Узгодимо ці рішення, вони будуть підписані президентом, і ми їх втілимо, — сказав він.

Нагадаємо, 19 вересня народні депутати розглянули тисячу з 4383 поправок до законопроекту про внесення змін до низки кодексів, які входять в пакет судової реформи. У той же час при розгляді нардепи не підтримали жодну з поправок — під час голосування «за» були присутні менше сотні народних обранців. Більше половини місць депутатів у сесійній залі були порожні.

У четвер, 21 вересня, ВР на пленарному засіданні не встигла розглянути законопроект №6614 про пенсійну реформу. До порядку денного на п'ятницю Рада також не включила розгляд цього питання.

Джерело: 112.ua

QHA