МАРІУПОЛЬ (QHA) -

Першою робочою поїздкою у 2018 році для Володимира Гройсмана став візит до Маріуполя. У прифронтовому місті він відвідав блокпост, споруджуваний будинок обласної лікарні, а також провів зустріч з пенсіонерами та ветеранами праці на базі металургійного комбінату «Азовсталь».

Зустріч проходила у напрузі, присутні пенсіонери мали багато запитань до прем'єра: і про пенсійну, і про медичну реформи. Люди скаржилися, що реформи не працюють.

— Ми підняли пенсії у порівнянні з 2014 роком, а могли б цього і не робити. Реформи працюють, це я можу заявити точно, — сказав Гройсман, — а чому вони не працюють у вас на місцях — це питання до місцевого керівництва.

На думку прем'єр-міністра, реформа в цілому йде за планом. Наступним її етапом стане нова індексація пенсій і перерахунок страхового стажу, а також збільшення сум виплат тим, хто має великий стаж, але невелику заробітну плату.

— Хочу вам нагадати, що у 2014 році сума на єдиному казначейському рахунку України була 108 тисяч гривень — на цілу країну, так що все змінюється, але поступово, — зазначив прем'єр.

На завершення Володимир Гройсман вислухав ще декілька запитань із залу і пообіцяв проводити подібні зустрічі «з народом» частіше, щоб бути ближче і вирішувати проблеми на місцях.

QHA