КИЇВ (QHA) -

Прем'єр Володимир Гройсман виступив із засудженням поведінки депутата Верховної Ради Володимира Парасюка.

Глава уряду вважає, що нардепа потрібно позбавити недоторканності і притягнути до відповідальності.

Таку думку Гройсман висловив на зустрічі з ветеранами підприємства "Азовсталь", відповідаючи на запитання, чому скандальний депутат досі входить в Раду.

— Це великий сором, коли людина, уповноважена державою, дозволяє собі так поводитися. Я хочу сказати, що тут слабкість у тому числі й правоохоронної системи, — сказав Гройсман.

Прем'єр-міністр заявив, якщо б це було в компетенції уряду, з Парасюка давно б зняли депутатську недоторканність.

Як повідомлялося, Парасюк у жовтні минулого року влаштував бійку з начальником державної охорони Валерієм Гелетеєм.

Парасюк неодноразово був причетний до скандалів. У вересні 2015 року він побив співробітника СБУ, який перебував при виконанні службових обов'язків, Василя Пісного. У березні 2016 року під час проведення акції на підтримку Надії Савченко депутат зірвав прапор Росії з будівлі Генерального консульства у Львові.

Згодом в офісі українського телеканалу Парасюк зчепився з Олександром Вілкулом, йому не сподобалися слова Вілкула про війну на Донбасі і події Революції Гідності.

Нагадаємо, сьогодні прем'єр-міністр прокоментував заяви про те, що корупція в Україні дуже поширена, назвавши це перебільшенням. За його словами кількість сфер, в яких панує корупція, зменшується.

Раніше глава уряду України Володимир Гройсман заявив, що у 2018 році вчителям підвищать заробітну плату на 1,5 тисячі гривень. Міністр освіти Лілія Гриневич заявила, що до 2023 року оклад педагогів повинен зрости до 4 прожиткових мінімумів.

Йдеться про перехідні положення нового Закону «Про освіту», в яких зазначено, що з 2018 до 2023 рр. посадовий оклад педагогічних працівників має зрости до 4 прожиткових мінімумів. Після 2023 року оклад складе три мінімальні заробітні плати, що передбачено статтею 63 закону про освіту.

QHA