КИЇВ (QHA) -

Підвищення заробітних плат вчителям, лікарям та працівникам МНС, а також додаткове виділення коштів на ліки дозволяє стверджувати, що прийнятий у ніч з 20 на 21 грудня бюджет-2017 є «людиноцентричним». Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у своїй промові у парламенті після голосування, передає кореспондент Укрінформу.

— Я хочу підкреслити, що це — людиноцентричний бюджет. Ми забезпечили витрати оборони, ми будемо будувати дороги, підтримувати аграрний сектор, підвищимо заробітну плату вчителям, лікарям, ми виділимо шість мільярдів гривень на ліки. Українським пожежним потрібна техніка, але їм потрібна і заробітна плата: у бюджеті ми підвищили зарплату українським МНСникам з 3 до 5 тисяч гривень, — сказав прем'єр-міністр.

Нагадаємо, як передавало QHA, Верховна Рада України у ніч на 21 грудня прийняла в цілому підготовлений урядом проект державного бюджету на 2017 рік з дефіцитом 3% і закладеним зростанням економіки також у 3%. За держбюджет-2017 проголосували 274 нардепа при необхідних 226 голосах.

QHA