ВІЛЬНЮС (QHA) -

Президент Литви Даля Грібаускайте не привітала нового-старого голову РФ Володимира Путіна з переобранням. Про це заявили у прес-службі глави Литовської держави.

— Поки Росія не проявляє поваги до принципів міжнародного права і нехтує правами та інтересами інших країн, ми утримуємося від привітань, — повідомили у прес-службі.

Відзначимо, чинний президент Росії Володимир Путін набрав майже 77% голосів.

QHA повідомляло, що Франція не визнає підсумки голосування на виборах президента Росії в анексованому Криму. Париж продовжує наполягати на повному відновленні суверенітету і територіальної цілісності України в межах міжнародно визнаних кордонів.

Глава французького МЗС Жан-Ів Ле Дріан планує обговорити ситуацію в Криму і на сході України під час свого візиту до Києва 22–23 березня.

Раніше Канада також заявила, що не визнає вибори президента РФ в Криму. Вона засудила їхнє проведення на анексованій території України.

У той же день і Німеччина заявила про те, що не визнаватиме результати голосування 18 березня на виборах президента Російської Федерації в анексованому Криму.

Джерело: BNS

QHA