КИЇВ (QHA) -

Прокуратура почала розслідування відносно олігарха Сергія Курченка після появи відомостей про торгівлю вугіллям з окупованих територій. Про це прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган повідомила на своїй сторінці в Фейсбуці.

Підставою для відкриття справи стали публікації в ЗМІ матеріалів, в яких стверджується, що засновник групи ВЕТЕК Сергій Курченко курирує вивезення українського вугілля до РФ для подальшого продажу за кордон. Вугілля, за даними журналістів, видобувається на захоплених «ДНР» і «ЛНР» українських шахтах на окупованій території.

— У діях С.В. Курченка, посадових осіб та інших осіб низки суб'єктів господарювання вбачаються окремі ознаки кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 258-5 КК України (фінансування тероризму). За даним фактом Головною військовою прокуратурою ГПУ 17.06.2017 р. внесені відповідні відомості до ЄРДР і розпочато досудове розслідування, — наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з'явилася інформація про незаконний продаж підконтрольними Сергію Курченку компаніями українського вугілля до Туреччини транзитом через Росію.

ФОТО: інтернет

QHA