КИЇВ (QHA) -

Генпрокуратура України повідомила про підозру у незаконній приватизації державного майна екс-міністру агрополітики та продовольства Миколі Присяжнюку.

Про це у Facebook повідомляє прес-секретар глави ГПУ Лариса Сарган.

— 12 червня 2017 року колишньому міністру аграрної політики та продовольства України М. Присяжнюку та ще двом особам повідомлено про підозру у вчиненні незаконної приватизації та подальшої легалізації державного майна приміщення, яке належало Міністерству аграрної політики і продовольства України, площею 516,6 кв. м по вул. Хрещатик, 24 у Києві.

За словами секретаря, у підозрюваних та у інших посадових осіб Фонду держмайна України проведено обшуки. На незаконно приватизоване майно накладено арешт.

Сарган додала, що Генпрокуратура продовжує досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо незаконної приватизації держмайна посадовими особами Мінагрополітики, київського відділення ФДМУ і посадовими особами приватного підприємства.

Нагадаємо, Присяжнюк був оголошений у розшук за підозрою у заволодінні коштами Аграрного фонду на суму близько 540 млн грн. Посаду міністра аграрної політики і продовольства України Присяжнюк обіймав з 11 березня 2010 року до 27 лютого 2014 року.

Як повідомляло QHA, екс-президент України Віктор Янукович та екс-прем'єр Микола Азаров, які з 2014 року ховаються від українського правосуддя в Росії і перебувають під дією санкцій Євросоюзу, не зможуть скористатися перевагами безвізового режиму з ЄС.

ФОТО: інтернет

QHA