КИЇВ (QHA) -

Інформація про звернення Генеральної прокуратури України розміщена на офіційному сайті відомства.

— Управління з питань представництва інтересів громадянина або держави в суді, протидії злочинності та корупції на тимчасово окупованій території півострова Крим Генеральної прокуратури України звернулося до Печерського районного суду Києва про надання дозволу на проведення спеціального досудового розслідування стосовно В. Константинова, С. Аксьонова, Н Поклонської, С. Абісова, В. Мельниченка, С. Шахова, Р. Теміргалієва, П. Зими, О. Чалого та Ю. Дойникова, інформує прес-служба Генпрокуратури.

За інформацією ГПУ, прийняття судом рішення про надання такого дозволу надасть змогу завершити досудове розслідування стосовно так званих посадовців АР Крим та м. Севастополя, незважаючи на їхнє укриття на тимчасово окупованій території України, шляхом подання відповідного обвинувальних актів до суду.

— Крім того, у зв'язку із неодноразовою неявкою підозрюваних на виклики слідчого і прокурора, а також відсутністю поштового зв'язку з тимчасово окупованою територією півострова Крим повідомляємо, що 03.04.2017 складено письмові повідомлення про зміну раніше повідомлених підозр і про нову підозру В. Константинову, С. Аксьонову, Н. Поклонській, С. Абісову, В. Мельниченку, С. Шахову, Р. Теміргалієву, П. Зимі,  О. Чалому та Ю. Дойникову, підкреслили в ГПУ.

Нагадаємо, що слідчим відділом управління з питань представництва інтересів громадянина або держави у суді, протидії злочинності та корупції на тимчасово окупованій території півострова Крим Генеральної прокуратури України розслідується кримінальне провадження за підозрою перерахованих осіб у вчиненні кількох злочинів.

Зокрема їм інкримінується: вчинення дій з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зазіхання на територіальну цілісність і недоторканність України, що призвело до тяжких наслідків, державна зрада, створення злочинної організації та інших.

За інформацією Генпрокуратури, зазначені особи протягом лютого-березня 2014 року, перебуваючи на території Автономної Республіки Крим, створили злочинну організацію з метою насильницького повалення конституційного ладу і зміни кордонів території України всупереч встановленому порядку, а також брали участь у ній.

ФОТО: інтернет

 

QHA