КИЇВ (QHA) -

Генеральна прокуратура України ініціює процедуру позбавлення громадянства народного депутата Андрія Артеменка, підозрюваного в злочині за статтею 111 КК України (державна зрада). Про це повідомляє прес-секретар ГПУ Лариса Сарган на сторінці в Фейсбук.

Дане рішення обумовлене тим, що у відомства з'явилося достатньо доказів того, що Андрій Артеменко отримав громадянство Канади.

— ГПУ звернулася до міністра внутрішніх справ Авакова з проханням ініціювати через Державну міграційну службу процедуру втрати громадянства України народним депутатом ВР Андрієм Артеменком.Представник прокуратури зазначила, що після завірення документів до державної міграційної служби процедуру позбавлення громадянства Артеменко повинен буде затвердити президент.

Раніше QHA повідомляло, що член парламентської фракції Радикальної партії Андрій Артеменко передав свій «план нормалізації відносин» між Україною і Росією екс-раднику президента США Майклу Флінну незадовго до його відставки. У пунктах документа, крім іншого, значилася ідея проведення всеукраїнського референдуму про передачу Криму в оренду РФ на 50-100 років.

Прокуратура Автономної Республіки Крим 21 лютого 2017 року відкрила кримінальне провадження за фактом вчинення державної зради народним депутатом Андрієм Артеменком.

ФОТО: інтернет

QHA