КИЇВ (QHA) -

У центрі Києва на перетині вулиць Шовковична та Інститутська президентський кортеж збив літнього чоловіка. Пізніше з'явилося відео події.

Глава Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Рефат Чубаров розповів про насильницьку паспортизацію Російською Федерацією жителів анексованого Криму на засіданні Міжпарламентської ради Україна — НАТО "Мілітаризація Криму та порушення прав людини на півострові".

Співробітники Служби безпеки України провели обшуки в Духовному управлінні мусульман України «Умма».

Мати російського окупанта Віктора Агєєва, якого засудили до 10 років в'язниці за участь у терористичній організації на Донбасі, закликала президента США Дональда Трампа звільнити її сина і сприяти обміну полоненими між РФ та Україною.

У Сирії під час посадки на авіабазу Хмеймім розбився російський транспортний літак Ан-26. У результаті аварії загинуло 26 пасажирів і 6 членів екіпажу. Пізніше з'явилася інформація про те, що російський Ан-26 використовувався для проведення прес-турів для журналістів.

В Україні відбувся другий аукціон з продажу частот для 4G-зв'язку в діапазоні 1800 МГц, в якому взяли участь три найбільші оператори мобільного зв'язку — Київстар, Vodafone-Україна і lifecell.

Президент Петро Порошенко підписав указ, яким ввів у дію постанову Ради національної безпеки і оборони України "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) проти низки російських банків".

QHA