КИЇВ (QHA) -

У Європейському Союзі підтвердили, що Україна надала список причетних до організації незаконних виборів президента РФ в окупованому Криму осіб, і відзначили, що рішення про додаткові санкції проти РФ мають ухвалити всі держави-члени ЄС.

У Литві створили групу друзів українського Криму, яка має підтримувати міжнародні проекти з відновлення територіальної цілісності України.

Активісти спроектували на стіни російського посольства у Києві імена загиблих і зниклих безвісти в Криму за час російської окупації.

Український активіст Володимир Балух продовжує голодування, незважаючи на проблеми зі здоров'ям.

В окупованому Криму ФСБ заарештувала 24-річного чоловіка. Його звинувачують в участі в "кримськотатарському добровільному батальйоні".

20 березня в Московському міському суді відбувся розгляд апеляційної скарги у справі українського журналіста Романа Сущенка, якого незаконно затримали в Росії.

Прокуратурою Автономної Республіки Крим спільно зі слідчим відділом ГУ СБУ в АРК (з дислокацією у м. Херсон) повідомлено про підозру громадянину України — так званому голові незаконно створеної на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим «Виборчої комісії Республіки Крим».

QHA