КИЇВ (QHA) -

Всесвітній конгрес кримських татар закликав співвітчизників, які проживають на анексованому Росією українському півострові, бойкотувати вибори президента РФ, які відбудуться в Криму 18 березня 2018 року.

У НАТО заявили, що дії президента Росії Володимира Путіна є залякуванням НАТО. В Альянсі відзначили, що вони неприйнятні і непродуктивні.

Президент України Петро Порошенко закликав українців зменшити на декілька днів споживання тепла в своїх будинках, про що повідомив на сторінці у Facebook, коментуючи відмову "Газпрому" виконувати рішення Стокгольмського арбітражу.

Стокгольмський арбітраж ухвалив стягнути з "Газпрому" 2,56 мільярда доларів на користь "Нафтогазу" за позовом про невиконання контракту з транзиту. Як відомо, "Газпром" 2 роки і 3 місяці не поставляв Україні газ до оголошення постанови Стокгольмським судом. Поставки газу, згідно з контрактом, термін дії якого закінчується наприкінці 2019 року, мали відновитися після рішення Стокгольмського арбітражу.

Збіглий президент Віктор Янукович на прес-конференції у Москві повідомив, що йому зараз ніхто не заздрить.

В окупованому Криму у результаті падіння кабіни ліфта у багатоквартирному будинку в сімферопольському мікрорайоні Пневматика загинули двоє людей.

Патруль СММ ОБСЄ побачив поблизу окупованої Амвросіївки фургон з написом "Вантаж — 200", який рухався в бік неконтрольованої ділянки російсько-українського кордону.
 

QHA