КИЇВ (QHA) -

Президент Росії Володимир Путін в окупованому Криму відвідав Керченський міст і сімферопольський аеропорт. Глава Кремля приїхав до Криму за декілька днів до президентських виборів РФ, голосування на яких також незаконно проведуть і в окупованому Криму 18 березня.

В Україні відзначається День українського добровольця. Саме цього дня у 2014 році перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон у Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону.

На засіданні підконтрольного Кремлю Верховного суду Криму змінили вирок українському активісту Володимиру Балуху.

Великобританія припиняє усі контакти з Росією через можливу причетність Кремля до отруєння колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля.

У Києві відбулася зустріч президента України Петра Порошенка з президентом Австрії Александером ван дер Белленом, який перебуває в Україні з офіційним візитом на запрошення глави української держави.

Служба безпеки України спільно з Прокуратурою Автономної Республіки Крим блокували дії антиукраїнської мережі, яка готувала провокації на замовлення країни-агресора.

Президент Австрії Александер Ван дер Беллен засудив поїздки представників Австрійської партії свободи (АПС) до анексованогомРосією Криму.

QHA