КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко увечері 9 лютого провів зустріч з міністром закордонних справ Турецької Республіки Мевлютом Чавушоглу. Про це повідомляє інтернет-представництво президента України.

Петро Порошенко та Мевлют Чавушоглу обговорили порядок денний наступного засідання Стратегічної ради високого рівня між Україною та Туреччиною, котру планується провести під спільним головуванням глав двох держав навесні цього року.

Під час зустрічі також наголошено на важливості якнайшвидшого завершення переговорного процесу щодо укладення угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Туреччиною.

Міністр закордонних справ запевнив, що Туреччина і надалі залишатиметься непохитною в підтримці територіальної цілісності України і невизнання незаконної окупації Криму.

Безпосередньо перед зустріччю з президентом Порошенком Мевлют Чавушоглу поспілкувався з президентом Союзу гагаузів України Василем Келогло і членами його делегації про стан представників цього народу в Україні.

Як повідомляло QHA, міністр закордонних справ Туреччини зараз знаходиться з дводенним візитом в Україні, приуроченим до 25-ї річниці встановлення міжнародних відносин між країнами. Приїзд глави турецького відомства відбувається з нагоди п'ятої наради Спільної групи стратегічного планування. Переговори також є підготовчим етапом до засідання Стратегічної ради високого рівня між Україною та Туреччиною. Мевлют Чавушоглу та його український колега Павло Клімкін сьогодні розглянуть аспекти двосторонніх відносин і обговорять нові можливості співпраці.

ФОТО: сайт президента України

QHA