КИЇВ (QHA) -

Міністр закордонних справ Туреччини здійснить візит до України, який буде приурочений до річниці встановлення міжнародних відносин між країнами, 9-10 лютого. У МЗС повідомили, що приїзд глави відомства відбудеться з нагоди п'ятої наради Спільної групи стратегічного планування.

Чавушоглу і його український колега Павло Клімкін розглядатимуть аспекти двосторонніх відносин і обговорять нові можливості співпраці, йдеться в заяві.

Також ув програмі візиту глави турецького МЗС до України заплановані зустрічі з представниками кримськотатарського народу, главою Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, послом Ертурулом Апаканом і представниками турків-ахисків.

— Міністр закордонних справ Турецької Республіки Мевлют Чавушоглу відвідає Україну 9-10 лютого 2017 року з нагоди п'ятого засідання спільної групи стратегічного планування, яка функціонує в рамках стратегічної ради високого рівня між Туреччиною та Україною, — йдеться в повідомленні на сайті МЗС Туреччини.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 4 лютого президент України Петро Порошенко надіслав вітання президенту Туреччини Реджепу Таїпу Ердогану з нагоди 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Туреччиною. Петро Порошенко в привітанні підкреслив, що встановлені нині дружні відносини засновані в тому числі і на політичній волі лідерів Туреччини, які рішуче засудили окупацію територій України згідно з принципами міжнародного права. Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган у відповідному привітанні зазначив, що співпраця між країнами поглиблюється, незважаючи на виклики на всіх рівнях. Він сказав, що Туреччина продовжить рішуче засуджувати агресію проти України і підтримувати країну в її прагненні відновити суверенітет і територіальну цілісність.

ФОТО: інтернет

QHA