НЬЮ-ЙОРК (QHA) -

Міністр закордонних справ Іспанії Альфонсо Дастіс вважає, що каталонські сепаратисти використовують тактику нацистів, щоб залякати своїх опонентів до незаконного референдуму про незалежність, пише Bloomberg.

— Референдуми це зброя вибору диктаторів, заявив Дастіс у телевізійному інтерв'ю у Нью-Йорку, зазначивши, що генерал Франсиско Франко провів два референдуми в Іспанії, перш ніж країна повернулася до демократії після його смерті 1975 року. — Ці люди насправді використовують нацистські прийоми, тому що вони створюють плакати з обличчями мерів, які чинять опір їхньому заклику брати участь у цій шараді, — сказав Дастіс.

Дастіс також заявив, що сепаратисти заохочують своїх прихильників переслідувати противників, оскільки напруженість зростає ближче до дати, встановленої для референдуму.

— Це те, чого ви не бачите у демократії, сказав він.

Нагадаємо, після того, як ряд постанов Конституційного суду оголосили незаконним голосування 1 жовтня, прем'єр-міністр Маріано Рахой наклав фінансові обмеження на адміністрацію Каталонії і пообіцяв посилити санкції, якщо чиновники відмовляться відступати.

ФОТО: інтернет

QHA