РИГА (QHA) -

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров під час запланованого візиту до Латвії 19 квітня поспілкувався з рядом місцевих дипломатів і розповів про політику терору, що проводиться Росією в окупованому Криму. Про це повідомила прес-служба посольства України у Латвії.

Голова Меджлісу кримських татар зустрівся зі спікером сейму Латвії Інарою Мурнієце, депутатом Європарламенту Артісом Пабріксом і членами керівництва МЗС Латвії.

— На зустрічі з МЗС голова Меджлісу Рефат Чубаров повідомив про політику РФ терору і залякування на півострові, сказано на сторінці посольства у Twitter.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, у рамках щорічного міжнародного заходу «Київський форум», який є платформою для дебатів з актуальних питань безпеки у Європі та Чорноморському регіоні, прем'єр-міністри Латвії, Литви та Естонії Маріс Кучінскіс, Саулюс Сквярняліс і Юрі Ратас висловили беззастережну підтримку територіальної цілісності України і засудили агресію Москви. Балтійські дипломати запевнили, що Естонія, Латвія і Литва ніколи не визнають російської анексії Криму.

ФОТО: інтернет

 

QHA