КИЇВ (QHA) -

Заяви про те, що Крим "здала" Росії українська влада, є дикими.

Про це написала перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

— Заяви, що, мовляв, Крим здала українська влада, а не вкрав Путін, які все голосніше повторюють опозиціонери усіх мастей і фасонів, у тому числі колишня кремлівська полонянка, просто дикі, — написала вона.

За її словами, якщо слідувати таким переконанням, то не потрібно судити злочинців, оскільки "винна жертва".

— Давайте тоді не судити кишенькових злодіїв, які витягли гаманець з сумочок без замка, бо господиня сама винна, у неї була неправильна сумочка; або домушників, які пограбували будинок, тому що господарі залишили відкритою кватирку і "самі винні, бо здали свій будинок". Крим вкрали. І відповідальність за це лежить на злодієві, а не на жертві, яка, до того ж, у той час не могла оборонятися, тому що була знекровлена, — зазначила Геращенко.

Нагадаємо, Росія віроломно напала на суверенну Українську державу у 2014 році. Росіяни під дулами автоматів провели незаконний «референдум» в Криму, намалювавши 120%-у підтримку анексії, а далі намагалися захопити іншу частину України завдяки хаосу «російської весни», однак були зупинені на Донбасі силою волонтерів і добровольців, які за підтримки українського народу стали на захист країни. Зараз РФ шляхом терору і залякуваннями намагається утримати окупований Крим і частину Донбасу під своїм впливом. Через агресію щодо України РФ вигнали з «великої вісімки», ПАРЄ і зробили країною-вигнанцем.

QHA