ВАШИНГТОН (QHA) -

Перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко в Вашингтоні обговорила з представниками Державного департаменту і Міністерства оборони Сполучених Штатів Америки (США) питання звільнення заручників і політв'язнів Кремля, а також порушення прав людини на окупованих територіях України. Про це вона повідомила на своїй сторінці в Facebook.

— Ключові теми, як зазвичай, — політика безпеки і гуманітарна ситуація на Донбасі та в Криму, порушення прав людини на окупованих територіях і посилення нашої безпеки, — написала вона.

Геращенко зазначила, що зустрілася з радниками спеціального представника США з питань України Курта Волкера, помічником держсекретаря США з питань Європи Уессом Мітчеллом і заступником помічника міністра оборони США з питань України Лорою Купер.

QHA повідомляло, що ситуація з правами людини на окупованих територіях України за останній рік погіршилася. Так, зокрема, Російська Федерація продовжує посилювати свій тиск у Криму. В окупованих Донецькій і Луганській областях погіршилася також економічна ситуація.

Раніше німецький уряд заявив, що засуджує анексію українського Криму і порушення на півострові прав людини, про що постійно вказує російській стороні. У відомстві підкреслили, що «категорично виступають за відновлення верховенства права та захисту прав людини в Криму».

QHA