КИЇВ (QHA) -

Віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко провела зустріч з албанською парламентською делегацією на чолі з головою комітету у закордонних справах Мімі Кодхелі.

За словами Геращенко, сторони обговорили міжпарламентський діалог, досвід європейської та євроатлантичної інтеграції, але ключовою темою була політика безпеки і гуманітарна ситуація на Донбасі.

— Проінформувала колег про наслідки російської агресії, запросила під час наступного їхнього візиту разом відвідати Донбас. Розповіла про роботи Мінських груп, подякувала Албанії за незмінну підтримку територіальної цілісності України в усіх міжнародних інститутах і закликала підтримати ініціативу про введення миротворчої місії ООН на всю окуповану територію Донбасу. Також обговорили питання порушення прав людини окупаційним режимом у Криму,  повідомила віце-спікер.

Геращенко особливо відзначила миротворчий досвід балканських країн і побудову "діалогу і розвитку нових партнерських відносин з сусідами".

Нагадаємо, раніше Ірина Геращенко повідомила, що Україна в Парламентській асамблеї Ради Європи, НАТО і ОБСЄ порушить питання про незаконність проведення виборів президента РФ на території анексованого Криму.

QHA