КИЇВ (QHA) -

На сьогодні в України є два шляхи дій щодо територій, окупованих Російською Федерацією. Про це під час дискусії на тему «Окупація — назвати речі своїми іменами» заявив радник глави МВС України Антон Геращенко, передає кореспондент QHA.

Перший шлях відгородити окуповані території стіною на зразок тієї, що була між західною і східною частинами Берліна або Північною і Південною Кореєю і чекати зміни геополітичної та внутрішньополітичної ситуації.

А другий шлях переговорів із Російською Федерацією за посередництва міжнародної спільноти. На думку нардепа, цей шлях в будь-якому випадку передбачає поступки з боку України, які в подальшому можуть бути використані Росією для дестабілізації ситуації всередині нашої країни.

Треба визначитися  або ми будуємо стіну і ізолюємо ці території, або ж ми домовляємося. Якщо домовляємося, то доки ми готові йти за такими домовленостями?  підіймає питання Геращенко.

Також Антон Геращенко додав, що питання відновлення територіальної цілісності України не можуть служити піару окремих політичних сил або політиків. Це загальнодержавна справа країни.

Раніше QHA повідомляло, що член парламентської фракції Радикальної партії Андрій Артеменко передав свій план нормалізації відносин між Україною і Росією екс-раднику президента США Майклу Флінну незадовго до його відставки. У пунктах плану, крім іншого, була подія ідея проведення всеукраїнського референдуму про передачу Криму в оренду РФ на 50-100 років.

Посол України в США Валерій Чалий назвав план нардепа «грубим порушенням Конституції України» і зазначив, що народний депутат не уповноважений представляти іноземним урядам від імені держави «якісь альтернативні мирні плани».

20 лютого народний депутат Артеменко був виключений з парламентської фракції Радикальної партії Олега Ляшка.

Прокуратура Автономної Республіки Крим 21 лютого відкрила кримінальне провадження за підозрою народного депутата Андрія Артеменка у державній зраді.

ФОТО: інтернет

QHA