ХАРКІВ (QHA) -

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберга разом із представниками Північноатлантичного альянсу знаходитимуться в Україні з візитом 9-10 липня.

Про це під час відкриття програми професійної підготовки Україна — НАТО в Харкові повідомив глава Представництва НАТО Олександр Вінніков, передає УНІАН.

— Я б хотів сказати, що з початку агресії Росії проти України підтримка НАТО України вийшла на безпрецедентно активний рівень. Ця підтримка як політична, так і практична. У політичному руслі НАТО постійно підтверджує суверенітет і територіальну цілісність України. Ще одним підтвердженням цього буде дуже високий візит, який ми очікуємо в липні, Північноатлантичного альянсу. Це все посли країн НАТО у Брюсселі на чолі з генеральним секретарем НАТО.

Відомо також, що липневий візит приурочений до 20-річчя особливого партнерства між НАТО і Україною.

За словами Віннікова, з початку російської агресії Альянс збільшив підтримку України за низкою програм, що фінансуються через трастові фонди НАТО.

— Ці всі проекти минулого року були пов'язані однією програмою, яка називається «Комплексна програма допомоги Україні». До неї входить понад 40 проектів у 13 галузях, у тому числі програма професійного розвитку.

Як повідомляло QHA, під час зустрічі керівників країн-членів НАТО 25 травня в Брюсселі буде підняте питання невиконання Мінських угод на Донбасі.

ФОТО: інтернет

QHA