КИЇВ (QHA) -

Вбивство так званого «начальника управління міліції ЛНР», терориста Олега Анащенка — це спецоперація російських спецслужб із зачистки особливо важливих свідків, які можуть свідчити проти Кремля. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

Відбувається планомірна зачистка ватажків російських терористичних банд, «скажений ліфт» продовжує невпинно рухатися. І кожен «пасажир» цього ліфта опиняється там, де сьогодні Болотов, Моторола та інші терористи. Безперечно, це спецоперація російських спецслужб із зачистки особливо важливих свідків своїх кривавих і військових злочинів, актів терору проти держави Україна. Сьогодні відбулася чергова ліквідація. Це ще один яскравий натяк Захарченку, Плотницькому про те, що Путін нещадно знищуватиме тих, хто надалі може свідчити про його злочини, — повідомив посадовець.

Нагадаємо, 4 лютого у сепаратистських ЗМІ з'явилася інформація про підрив позашляховика у Луганську, в якому загинуло двоє людей, серед яких виявився «начальник управління міліції ЛНР» Олег Анащенко.

Як повідомляло QHA, на нараді з кураторами з Кремля у Харцизьку 2 лютого терористові Олександру Захарченку було винесене попередження, що він позбудеться статусу лідера так званої «ДНР», якщо проросійські бойовики втратять контроль над Ясиноватинським плацдармом.

ФОТО: інтернет

QHA