КИЇВ (QHA) -

Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд підкреслює, що важливо не забувати про страждання кримських татар через окупацію Росією Криму. Про це Фріланд заявила під час спільної прес-конференції з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним після завершення двосторонньої зустрічі у Києві.

— Я думаю, що дуже важливо нам всім не забувати про страждання кримських татар. Я дуже рада, що я мала можливість у Відні бути присутньою на сніданку, присвяченому кримським татарам, і почути безпосередньо, як вони розповідали, що там відбувається у Криму, сказала Фріланд.

Також вона розповіла про свою зустріч в Оттаві на цьому тижні з державним секретарем США Рексом Тіллерсоном.

Ми довго спілкувалися, одна з головних тем ми про Україну говорили. Це була одна з наших великих тим, і про роботу Курта Волкера, спецпредставника Держдепартаменту США у справах України, сказала Фріланд.

QHA повідомляло, що на зустрічі міністрів закордонних справ ЄС, що проходила 7 грудня у столиці Австрії, заступники голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз та Ільмі Умеров говорили про російські репресії у Криму.

Джерело: УНІАН

QHA