КИЇВ (QHA) -

Міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан під час спільної прес-конференції з главою МЗС України Павлом Клімкіним у Києві 23 березня заявив, що Франція не визнає окупацію Криму Росією, передає кореспондент QHA.

— Я можу в черговий раз підтвердити позицію щодо захисту суверенітету і територіальної цілісності України. Наша позиція залишається незмінною. Франція не визнає незаконну окупацію Криму, — зазначив Ле Дріан.

У свою чергу, Клімкін наголосив, що проведення незаконних виборів в окупованому Криму ставлять під сумнів легітимність Володимира Путіна як президента Росії.

— Під час того шоу, яке відбувалося в Криму, Росія намагалася легітимізувати окупацію.

Але замість цього, за словами Клімкіна, РФ поставила під легітимність вибори в цілому.

QHA повідомляло, що Франція не визнає підсумки голосування на виборах президента Росії в анексованому Криму. Париж продовжує наполягати на повному відновленні суверенітету і територіальної цілісності України в межах міжнародно визнаних кордонів.

Раніше Канада також заявила про невизнання виборів в Криму. У той же день і Німеччина заявила про те, що не визнаватиме результати голосування 18 березня на анексованому півострові.

Таку ж заяву зробила і Словаччина, яка заявила, що не визнає вибори президента Росії в окупованому Криму і наполягає на повному виконанні Мінських угод, які є умовою для перегляду санкцій проти РФ.

Пізніше Японія також зробила заяву, що визнає вибори 18 березня нелегітимними.

QHA