НЬЮ-ЙОРК (QHA) -

Forbes оприлюднив рейтинг мільярдерів 2017 року: серед українців на першому місці опинився Рінат Ахметов зі статком у $ 4,6 млрд (№359 у загальному рейтингу), що потрапив у першу тисячу рейтингу.

Інші українські мільярдери виявилися у другій тисячі рейтингу.

Так, на другому місці — співвласник "Привату" Геннадій Боголюбов. Його статки оцінили у $ 1,4 млрд. Третє місце з $ 1,2 млрд поділили два мільярдери глава МХП Юрій Косюк і власник групи "Фінанси та Кредит" Костянтин Жеваго. Статки колишнього співвласника ПриватБанку Ігоря Коломойського у Forbes порахували на рівні $ 1,1 млрд, приблизно стільки ж нарахували і в олігарха, зятя екс-президента України Кучми Віктора Пінчука.

За результатами загального рейтингу, засновник Microsoft Білл Гейтс четвертий рік поспіль посідає перше місце у рейтингу найбагатших людей світу. Його статки за рік зросли до $ 86 млрд.

Друге місце у списку найбагатших людей світу посів глава компанії Berkshire Hathaway Воррен Баффет. Його статки збільшилися за рік на 14,8 мільярда доларів — до 75,6 мільярда доларів.

На третьому щаблі розташувався засновник онлайн-магазину Amazon.com Джефф Безос зі статком у $ 72,8 млрд. У порівнянні з попереднім роком Безос розбагатів на $ 27,6 млрд, що є найбільшим приростом багатства серед усіх мільярдерів планети.

ФОТО: інтернет

QHA