ВАШИНГТОН (QHA) -

Демократи Палати представників США передали спецпрокурору Роберту Мюллеру дані, які свідчать про те, що колишній радник з питань національної безпеки Майкл Флінн приховав поїздку на Близький Схід, де виступив посередником у бізнес-операції для уряду Саудівської Аравії і російського державного відомства. Про це повідомляє CNN.

Демократи стверджують, що Флінн порушив закон, не повідомивши про свою поїздку, і направили запити до трьох американських компаній після того, як видання Newsweek повідомило, що Флінн літав на Близький Схід влітку 2015 року, аби врегулювати угоду на суму близько 100 млрд доларів між компаніями Саудівської Аравії та Росії. Одна з цих компаній — з російської атомної галузі.

У відповідь на запити офіційні представники американських компаній підтвердили поїздку Флінна 2015 року.

Колишній радник президента США з національної безпеки Майкл Флінн 13 вересня відмовився надавати Сенату свідчення у справі про зв'язки з Росією. Уже вдруге екс-радник відмовляється з'явитися до Сенату.

Він отримував повістку у травні, але послався на п'яту поправку до Конституції, яка дозволяє не свідчити проти себе.

Майкл Флінн подав у відставку 13 лютого, через скандал, пов'язаний з російським послом Сергієм Кисляком через антиросійські санкції.

ФОТО: ЕРА

QHA