ВАШИНГТОН (QHA) -

Відомий російський адвокат Марк Фейгін провів кілька зустрічей з американськими дипломатами у США, в ході яких акцентував увагу на необхідності прийняття нових резолюцій з проблем Криму і в'язнів окупаційної влади. Про це повідомив сам адвокат у коментарі для «Укрінформ».

Фейгін зазначив, що і в Конгресі, і в Сенаті США існує однозначна підтримка міжнародних ініціатив у питаннях допомоги кримським політв'язням.

— Я буквально сьогодні на зустрічах у Конгресі вів про це розмови потрібні резолюції щодо Криму і кримських політв'язнів. На мій погляд, і у Палаті представників, і у Сенаті розуміння належною мірою присутнє, — сказав адвокат.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 25 лютого російські адвокати Микола Полозов і Марк Фейгін звернулися до голови Ради президента України з прав людини Михайла Федотова з проханням виступити перед органами державної влади РФ, закликавши до припинення репресій і звільнення політв'язнів у Криму. Як йдеться у зверненні адвокатів, корінний народ Криму — кримські татари - змушені зараз покидати свої будинки через небезпеку бути затриманими і притягнутими до адміністративної або кримінальної відповідальності.

QHA