СІМФЕРОПОЛЬ / АК'СМЕДЖИТ (QHA) -

Марк Фейгін вважає, що в окупованому Криму реалізується кремлівський план, згідно з яким Федеральна служба безпеки РФ зачищає півострів від супротивників його анексії. Про це він написав у Facebook.

Адвокат додає, що на півострові йде масова зачистка кримських татар, які не згодні з його анексією.

— Обурлива кампанія тиску на адвокатів, яку проводять ФСБ там, зайвий раз доводить, що на самому верху затверджений план з остаточної зачистки півострова: як від нелояльних кримських татар, так і від усіх інших супротивників анексії, — написав Фейгін.

На його думку, найближчим часом може бути здійснена спроба атаки російських спецслужб на ще одного кримського адвоката Едема Семедляєва.

Як повідомляло QHA, вчора, 25 січня, російський адвокат Микола Полозов у Сімферополі був незаконно затриманий для допиту як свідка у справі Ільмі Умерова. Сьогодні вранці, 26 січня, ФСБ почали обшуки у Бахчисараї. Співробітники ФСБ вивезли кримськотатарського активіста Сейрана Салієва, пізніше стало відомо про обшук в офісі кримських адвокатів Еміля Курбедінова та Едема Семедляєва. Адвокат Еміль Курбедінов звинувачується у розповсюдженні екстремістських матеріалів.

ФОТО: інтернет

QHA