ВАШИНГТОН (QHA) -

Слідчі ФБР зібрали достатньо доказів, щоб висунути звинувачення колишньому раднику президента США з питань безпеки Майклу Флиінну в рамках справи про втручання Росії у вибори 2016 року.

Згідно з отриманою інформацією, протягом найближчих днів слідчі поговорять з декількома свідками, для того, щоб отримати більше інформації про лобістську роботу Флінна, зокрема про те, чи відмивав він гроші, а також чи брехав федеральним агентам про його зарубіжні контакти.

Зазначається, що співробітники ФБР вивчать питання, чи намагався Флінн організувати передачу з США Туреччині ісламського проповідника Фетхуллаха Гюллена, який вважається опонентом президента Туреччини Реджепа Ердогана, в обмін на мільйони доларів винагороди.

Правоохоронці також можуть висунути звинувачення синові Флінна — Майклу Флинну-молодшому, який працював разом з батьком під час виборів президента США.

Нагадаємо, раніше главу МЗС Великобританії Бориса Джонсона і ряд інших високопоставлених британських чиновників помітили в контактах з людьми, які фігурують у розслідуванні ФБР з приводу втручання Росії у торішні президентські вибори у США.

Згідно з інформацією ЗМІ, можливі контакти британських політиків з одним із членів команди зовнішньополітичних радників президента США Дональда Трампа в період його передвиборчої кампанії Джорджем Пападопулосом і директором Лондонської академії дипломатії, експертом клубу "Валдай" Джозефом Міфсудом.

Джерело: NBC News

QHA