ВАШИНГТОН (QHA) -

Згідно з розслідуванням ФБР, колишній політтехнолог Партії регіонів Пол Манафорт і його фірма могли отримати від 80 до 100 мільйонів доларів від проросійськи налаштованих клієнтів з Росії та України. Про це пише американське видання Miami Herald.

Як раніше стало відомо, Манафорт таємно працював на російського мільярдера Олега Дерипаску, просуваючи тим самим інтереси президента РФ Володимира Путіна. Він повинен був протидіяти антиросійській опозиції в країнах СНД.

З початком розслідування Пол Манафорт подав у мін'юст США документи про отримання ним від Партії регіонів у 2012-2013 роках 17 мільйонів доларів.

Нагадаємо, 25 липня колишній політтехнолог Партії регіонів дав свідчення перед сенаторами про свою роботу в Україні та зустрічі з російським адвокатом, на якій також був присутній син президента США Дональд Трамп-молодший.

У червні 2016 роки Пол Манафорт став керівником кампанії Трампа, але двома місяцями пізніше був змушений піти у відставку в зв'язку зі скандалом про його ділові відносини з екс-президентом України Віктором Януковичем. Сам Манафорт заперечує, що отримав 12,7 млн ​​дол. з «чорної бухгалтерії» партії Януковича.

ФОТО: інтернет

QHA